PERGOLE - boki - ekran FIXSCREEN®

Renson Outdoor

Zintegrowany ekran FIXSCREEN®

(DLA PERGOLI LINII CAMARGUE®)
Doskonała integracja, nawet już po montażu pergoli!
W doskonały sposób dba o:
• prywatność
• zacienienie przy niskostojącym słońcu
• osłonę przed wiatrem, deszczem i insektami

Dzięki inteligentnemu systemowi zamykającemu tkanina w każdej pozycji pozostaje napięta, a w pozycji zamkniętej chroni przed insektami. Produkt wykorzystuje przemyślaną koncepcję, według której przeciwsłoneczny materiał wyposażony jest w specjalne obramowanie z zamkiem. W ten sposób całość jest stabi lnie osadzona w obu prowadnicach bocznych. Dzięki wkomponowaniu w pergolę rolety Fixscreen, wyposażonej ewentualnie w okna Crystal dla zachowania widoku na zewnątrz, można wykreować dodatkową przestrzeń zewnętrzną chroniącą przed słońcem, deszczem i wiatrem. Rolety dostępne są w ponad 50 kolorach i pozwalają na personalizację pergoli linii Camargue dla uzyskania klimatu odpowiadającego indywidualnym upodobaniom.

Technologia Connect&Go
Zintegrowana roleta Fixscreen jest wyposażona w opatentowaną technologię Connect&Go. Ten nowy projekt zapewnia ogromną korzyść przy montażu, a dodatkowo również przy demontażu r olki w celu wymiany tkaniny lub silniczka.

Spersonalizowany nadruk
Obok standardowych tkanin można zamówić wersje spersonalizowane. Na rolecie pod zadaszeniem można nadrukować zarówno logo przedsiębiorstwa, jak również zdjęcia.
ekran FIXSCREEN

Profil dolny znika w obudowie
Profile ramy w pergoli linii Camargue zostały zaprojektowane w taki sposób, że przy podniesionym ekranie jego profil dolny chowa się w obudowie. Doskonała integracja, nawet już po montażu pergoli!
ekran FIXSCREEN