PERGOLE - akcesoria - oświetlenie

Renson Outdoor

Oświetlenie

Dobór światła zimnego lub ciepłego pozwala wykreować odpowiednią atmosferę i wystrój. W większości pergoli światło LED może być przyciemniane, a dzięki temu dostosowywane do sytuacji. W linii Lapure oświetlenie jest zintegrowane w zadaszeniu. W liniach Camargue, Algarve i Aero można zdecydować się na oświetlenie LED w lamelach dachowych, a także oświetlenie skierowane zarówno ku górze, jak i w dół po wewnętrznej stronie ramy. W Camargue i Camargue Skye jest ponadto opcja nastrojowego oświetlenia w kolumnach. Można wybrać światło białe ciepłe (idealne do towarzyskich spotkań), światło białe zimne (odpowiednie do czytania) oraz kolorowe RGB (tylko w oświetleniu ramy skierowanym ku górze), tak aby wykreować odpowiednią atmosferę i wystrój. Ponadto światło LED może być przyciemniane, co pozwala dostosować jego intensywność do sytuacji. Nadzwyczaj trwała jakość świetlówek LED Renson® zapewnia równomierne światło bez rozproszenia punktowego. Pergole Algarve Canvas, Camargue Skye i Aero Skye mogą zostać wyposażone w nastrojowe oświetlenie ledowe UpDown.


Colomno LED Light
Colomno LED Light
Zintegrowane oświetlenie LED w kolumnach – linia Camargue. W każdej kolumnie można zainstalować maksymalnie jeden pasek LED (od wewnętrznej strony kolumny). W każdej części dachu maksymalnie 4 kolumny mogą zostać wyposażone w zintegrowane oświetlenie LED.
Zintegrowane oświetlenie kolumny Zintegrowane oświetlenie kolumny

UpDown LED Light
UpDown LED Light
Zintegrowane oświetlenie LED kolumny po wewnętrznej stronie ramy. Wyposażone w punkty świetlne skierowane ku górze lub w dół. Dzięki nim zapewnisz bezpośrednie lub pośrednie oświetlenie zapewniające właściwą atmosferę w pergolach linii Camargue, Algarve i Aero. W każdej części dachu można zainstalować maksymalnie po dwa moduły oświetleniowe UpDown LED na głębokości albo na szerokości.
Oświetlenie skierowane ku górze lub w dół Oświetlenie skierowane ku górze lub w dół

Lineo LED Light
Lineo LED Light
Zintegrowane oświetlenie LED w lamelach - Camargue, Algarve i Aero. Jednolicie rozproszone światło bez widocznych punktów dzięki wysokiej jakości świetlówkom LED (180/m).

Lapure LED Light
Lapure® LED Light
Zintegrowane oświetlenie LED w belce poprzecznej Lapure.