Pergole - osłony przeciwsłoneczne


Promocja Camargue do 30.06.2020


Pergola Algarve Algarve® Pergola Algarve® pergola tarasowa z obrotowymi panelami
Pergola Aero Aero® Pergola Aero® dach z obrotowymi panelami
Pergola Lapure Lapure® Pergola Lapure® pergola z wodo- i wiatroodpornego materiału

DLACZEGO PERGOLE OUTDOOR’OWE


Najwyższa jakość i trwałość
Renson® to europejski leader w dziedzinie naturalnej wentylacji, zewnętrznej ochrony przed słońcem i produktów outdoor. Wysokowartościowe produkty wytwarzane są w ultranowoczesnych zakładach produkcyjnych. Produkty te testowane są w najbardziej ekstremalnych warunkach aż do osiągnięcia bezbłędnego efektu końcowego.
W ten sposób możemy zagwarantować naszym klientom optymalną jakość. Zapewniamy sprawną obsługę, montaż oraz serwis pomontażowy. Pełen profesjonalizm to znak rozpoznawczy całego naszego asortymentu.

Minimalistyczny design
Produkty są bardzo innowacyjne, zarówno pod względem wizualnym, jak i projektowym. W niezauważalny sposób wkomponowane elementy opcjonalne, ukryte części mocujące, trwałe materiały i sprytne rozwiązania składają się na perfekcyjnie dopracowany produkt, który można zintegrować z każdym typem domu.

Niewyczerpane możliwości personalizacji
Dzięki modułowo zbudowanym produktom oraz licznym dodatkowym elementom opcjonalnym możemy zaoferować Ci doskonałe rozwiązanie spełniające wszystkie oczekiwania. Rolety zipscreenowe wykonywane pod wymiar, dostępna pełna paleta kolorów RAL. Personalizowane ekrany, szeroki wybór kolorów, panele przesuwne w różnych wykończeniach, szklane ściany, ogrzewanie, muzyka..., to tylko niektóre z wielu opcji składających się na unikatowe, indywidualne rozwiązanie.

Maksymalny komfort użytkowania i konserwacji
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów nasze produkty zachowują pełną sprawność przez lata ciesząc się bezawaryjnym funkcjonowaniem w każdych warunkach atmosferycznych.

KORZYSTAJ WIECEJ ZE SWOJEGO OGRODU


Ogród jest po to, by z niego w pełni korzystać. A zatem spędzamy w nim tak dużo czasu, jak się da.
Grillujemy z przyjaciółmi, cieszymy się słońcem, albo napawamy się spokojem w pojedynkę czy też z rodziną. Odżywamy, przebywając przez dłuższy czas na świeżym powietrzu.

Dzięki pergolom Renson® możesz jeszcze intensywniej korzystać z przestrzeni na zewnątrz.
Zapewniają one liczne możliwości ochrony przed wiatrem, słońcem, deszczem czy zimnem, oferując przy tym różnorodne opcje rozbudowy i personalizacji.
Twój ogród lub taras stanie się w ten sposób naturalnym przedłużeniem domu oraz umożliwi Ci spędzanie czasu na zewnątrz w optymalnych warunkach i przy najwyższym komforcie.

Pergola w pełni dopasowana do Twojego własnego stylu i uwzględniająca Twoje indywidualne potrzeby zapewni właśnie tę dodatkową przestrzeń życiową... miejsce do zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu, intymny zakątek, w którym będzie można zaszyć się z ulubioną książką, przytulną przestrzeń na spotkania z przyjaciółmi i r odziną...

W naszej ofercie znajdziesz pergole pasujące do każdego stylu zabudowy i tworzące elegancką całość z Twoim domem. Dzięki nim będziesz cieszyć się ogrodem lub tarasem przez cały rok. W idealnym klimacie zewnętrznym, w dzień i w nocy.