Algarve® - pergola tarasowa z obrotowymi lamelami

Renson Outdoor

Algarve®

pergola Algarve

Poziomy dach przeciwsłoneczny z obrotowymi lamelami
Ta prosta i praktyczna pergola zapewnia zadaszenie chroniące przed nadmiernym nasłonecznieniem wykonane z obrotowych lameli. Ekstrudowane lamele aluminiowe mogą obracać się do 150°, dzięki czemu umożliwiają regulację stopnia ochrony przeciwsłonecznej lub wentylacji. W pozycji zamkniętej lamele tworzą wodoszczelny dach. Woda deszczowa odprowadzana jest do kolumn rynienkami. Dzięki swojej eleganckiej, lekkiej formie i dostępności we wszystkich kolorach RAL Algarve pasuje do każdego stylu architektonicznego: współczesnego, klasycznego czy nowoczesnego. Dodać należy, że wszystkie śruby pozostają niewidoczne.

pergola Algarve

Rynna odpływowa

pergola Algarve

Możliwość obrotu o 150°


Algarve Canvas®

pergola Algarve

Ta elegancka pergola zapewnia trwałą ochronę dzięki stałemu dachowi złożonemu z 2 warstw: mocnego dachu wierzchniego z lakierowanej na biało, profilowanej płyty stalowej z powłoką przeciwskropleniową oraz estetycznego dachu spodniego, wykończonego naciągniętą tkaniną z technologią zapięcia zamkiem. Tkanina jest gładko napięta w strukturze dachu i nie uwidacznia belek poprzecznych. Dostępna w 8 kolorach. Algarve Canvas można wykorzystać jako stałe zadaszenie tarasu, wiatę garażową czy np. daszek ochronny nad drzwiami wejściowymi. Ponadto możliwe jest połączenie Algarve z lamelowym dachem obrotowym i Algarve Canvas ze stałą strukturą dachową i stworzenie w ten sposób jednolitego stylu wokół domu.
pergola Algarve

Przekrój dachu

pergola Algarve

Odprowadzanie wody


Algarve® 'Classic Line'

pergola Algarve

Trwała pergola o wspaniałym klasycznym charakterze
Algarve „Linia klasyczna” to nowa linia w ofercie pergoli z ruchomymi lamelami aluminiowymi w dachu, które umożliwiają dowolną regulację dopływu światła na tarasie oraz chronią przed deszczem. Dzięki stylowemu wykończeniu ozdobnymi listwami i dekoracyjnymi liniami na kolumnach Algarve „Linia klasyczna” to trwałe i przyjazne w utrzymaniu rozwiązanie o wspaniałym klasycznym charakterze. Pergolę tę można zamocować do fasady lub ustawić osobno - idealny pomysł do wykorzystania w scenerii rustykalnej lub tradycyjnej.

WARIANTY MONTAŻU

Rodzaj zabudowy
pergola Algarve

Algarve – wolnostojąca

pergola Algarve

Algarve Canvas – wolnostojąca

pergola Algarve

Algarve – montaż przy fasadzie

pergola Algarve

Algarve Canvas – montaż przy fasadzie

Łączenie
Dwuczęściowa pergola linii Algarve łączona (krótszymi bokami), dzięki której zadaszymy nadzwyczaj dużą powierzchnię 6 x 6,05 m bez zasłaniających widok kolumn środkowych. Ponadto pergolę linii Algarve w wersji łączonej można doskonale wyposażyć w zadaszenie lamelowe w jednej części dachu oraz stałe w drugiej.
pergola Algarve

Dwuczęściowa Algarve łączona krótszymi bokami

pergola Algarve

Algarve połączona z Algarve Canvas

Możliwości personalizacji
pergola Algarve

Loggia

pergola Algarve

Szklana ściana przesuwna

pergola Algarve

Fixscreen w zabudowie

pergola Algarve

Stała ściana Linius

pergola Algarve

Zasłony

Fixscreen® 100 EVO Slim F / Fixscreen® 150 EVO F – Linia Algarve®
Aby zamknąć boczne ściany pergoli linii Algarve, można wypełnić je osłoną przeciwsłoneczną Fixscreen 100 EVO Slim F i Fixscreen 150 EVO F. Obudowa osłony może zostać wtedy zamontowana pod profilami ramy pergoli, ponieważ jest doskonale dopasowana do tej konstrukcji bazowej.

Algarve®
pergola Algarve
Algarve Canvas®
pergola Algarve
Wypełnienie dachu Lamele obrotowe Stały dach
Maks. szerokość 4500 / 6000 mm
Maks. głębokość 4500 mm
Maks. wysokość 2800 mm
Łączenie łączenie dwóch części
Minimalny kąt nachylenia dachu brak kąta nachylenia (0°)
Maks. obrót lameli 150° -