Twój pierwszy krok do inteligentnego domu


Somfy nieustannie tworzy innowacyjne rozwiązania w zakresie inteligentnego domu, by stał się jeszcze bardziej komfortowy i bezpieczny. Poznaj Connexoon i zrób pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu.


do sterowania różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona: okna, taras i bramy

do zdalnej obsługi, zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

intuicyjne i użyteczne funkcje, które „ożywią” Twój dom.

DO STEROWANIA DOMEM


Po powrocie czujesz, że Twój dom Cię wita. Kiedy nikogo w nim nie ma, możesz sprawdzić czy jest dobrze chroniony i zdalnie sprawdzić stan urządzeń.


Tworzenie odpowiedniej atmosfery, zapamiętanie ustawień i odtworzenie ich jednym kliknięciem. Możliwość zdalnego sprawdzenia stanu urządzeń.


Użytkownik może zaprogramować scenariusze obecności lub nieobecności, aby móc spokojnie wyjechać z domu i mieć możliwość sprawdzenia stanu okien i drzwi z dowolnego miejsca na świecie.


Zarządzaj inteligentnie

Swoimi bramami!

    POWITANIE
Otwórz bramę, drzwi garażowe i włącz światło w domu na chwilę przed powrotem. Zamknij wszystkie bramy i drzwi automatycznie po zaparkowaniu samochodu. Witaj w domu!
  SPRAWDŹ KONTROLĘ DOSTĘPU
Zdalnie obsługuj alarm, sprawdzaj bramy wjazdowe i garażowe jednym kliknięciem. Upewnij się, że Twój dom jest bezpieczny, nawet jeśli jesteś daleko od niego.
  GEOLOKALIZACJA
Dzięki funkcji geolokalizacji możesz trzymać ręce na kierownicy, a Twoja brama otworzy się automatycznie.

  Możliwość podłączenia następujących urządzeń: Bramy, Bramy garażowe, Drzwi, Alarmy, Oświetlenie Philips HUE, Zamki

Zarządzaj inteligentnie

Swoimi oknami!

    URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM
Włącz zamykanie rolet, ustaw alarm jednym kliknięciem i spokojnie wyjdź z domu.
  OCHRONA
Programuj scenariusze otwierania i zamykania rolet i żaluzji, łącząc ze sobą czujniki pogodowe, zegar, czy nawet alarm. Dziecinnie proste ustawienie dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu.
  SPRAWDZANIE OKIEN
Sprawdź okna i zdalnie zmień ich ustawienia według swoich potrzeb.

  Możliwość podłączenia następujących urządzeń: Rolety, Refleksole, Żaluzje fasadowe, Okna Velux, Alarmy, Oświetlenie Philips HUE, Czujniki pogodowe (Sunis Wirefree + Thermis Wirefree)

Zarządzaj inteligentnie

Swoimi tarasem!

    KREUJ OTOCZENIE
Stwórz swoją własną wizję otoczenia. Jest wiele możliwości kreowania odpowiedniej atmosfery z ulubioną muzyką, oświetleniem i ustawieniem markizy lub pergoli.
  ZRÓB ZDJĘCIE
Zrób zdjęcie tarasu, żeby zapamiętać swoje ulubione ustawienia na smartfonie i odtworzyć je później jednym kliknięciem.
  SPRAWDŹ STAN TARASU
Zmieniła się pogoda lub nie pamiętasz, czy wyłączyłaś oświetlenie? Sprawdź wszystkie ustawienia urządzeń tarasowych jednym kliknięciem i zaprogramuj je według swoich preferencji.

  Możliwość podłączenia następujących urządzeń: Markizy, Pergole, Oświetlenie Philips HUE, Muzyka, Czujniki pogodowe (Sunis Wirefree + Thermis Wirefree).