Economy  - prostota i jakość

Markiza z ramionami przegubowymi na taras i balkon.


Dobrze przemyślane rozwiązania

  • szerokość 1-częściowa - maks. 600 cm, wysięg maks. 300 cm
  • w standardzie z klasyczną falbaną
  • obsługa korbą
  • opcje:
    Silnik elektryczny, silnik sterowany radiowo/ sterowanie zdalne radiowe, automatyka pogodowa, oświetlenie LED, promiennik, podpory pionowe.

Jakość i nowoczesne wzornictwo w niskiej cenie: Markiza Economy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy przykła-dają wagę do wysokiej jakości i dobrze przemyślanych rozwiązań w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej. Markiza z ramionami przegubowymi cechuje się najlepszą jakością marki Lewens w sprawdzonej technologii rur nośnych, łatwą obsługą i różnorodnymi wariantami opcji.


Funkcjonalność i pewność
- uchwyty profilu wysięgu

Piękno i stabilność
- uchwyty ramienia


Typ Otwarty
W przypadku podstawowego typu markizy Economy wałek poszycia jest nieosłonięty („Otwarty”). Boczne okrągłe zaślepki nadają markizie harmonijny wygląd.

Typ Daszek
Dzięki daszkowi ochronnemu poszycie markizy jest chronione przed wpływem czynników pogodowych, kiedy jest zwinięte..


Oświetlenie LED
Wyposażenie w odbiornik radiowy dla technologii io pozwala na wyczaro-wanie odpowiedniego natężenia światła za pomocą zdalnego sterowania lub automatyki domowej, tak aby stworzyć przyjemną atmosferę w każdej sytuacji.

Sterowanie radiowe w technologii IO
umożliwia połączenie wszystkich funkcji tarasu w ramach automatyki domowej smart home (TaHoma, Connexoon) przy pomocy wygodnej obsługi przez tablet lub smartfon.

Automatyka pogodowa
Czujniki słońca i wiatru, ew. sensory wiatru w standardzie IO zapewniają niezależne od pogody automatyczne sterowanie markizami – również wtedy, kiedy nikogo nie ma w domu.

Promiennik na podczerwień
w standardzie IO zapewnia również w chłodne dni wygodę i przyjemne ciepło pod markizą i szklanym dachem.

Do pobrania:
- dane techniczne markizy Economy